NoImg
608 469 972
Po - Pá 8 - 15 hodin
Search icon Search icon

NANOPROTECH

  Nejprodávanější
  • Nanoprotech Electronics Professional 150ml

   Nanoprotech Electronics Professional 150ml

   Nanoprotech Electronics Professional chrání elektroniku před vysokou vzdušnou vlhkostí a vodou – až po dobu 1 roku. Roztok je bezbarvý, ihned po aplikaci schne a nelepí prach. Nanesením média s nanočásticemi elektroniku zakonzervujete, prodloužíte její životnost a snížíte své náklady na opravy a pořízení nového přístroje.

   Skladem < 5 ks

   332 Kč

   349 Kč

   -5%
  • Impregnace na OBUV 200ml

   Impregnace na OBUV 200ml

   Sprej INPRODUCTS na obuv zajistí vašim chodidlům pohodlí a teplo za každé situace – při podzimních plískanicích i při treku v dešti a blátě. Nanočástice s křemíkem zvyšují odolnost přírodní kůže, textilu, membrány Gore-Tex a semiše proti znečištění a prosáknutí vody. Díky impregnaci Inproducts vám obuv bude sloužit dlouhé roky.

   Nedostupné

   303 Kč

   319 Kč

   -5%
  • Impregnace na PRACOVNÍ ODĚVY 200ml

   Impregnace na PRACOVNÍ ODĚVY 200ml

   Sprej INPRODUCTS pro pracovní oděvy vás ochrání před deštěm, blátem i jinými nečistotami. Impregnace zároveň disponuje zvýšenou odolností vůči mastnotě, oleji a průmyslovým látkám. Tenký film křemíkových nanočástic chrání membránové oblečení značek Gore-Tex, Climatic, Gelanots a dalších proti provlhnutí a znečištění. S impregnací INPRODUCTS prodloužíte životnost svých pracovních oděvů o několik let.

   Nedostupné

   303 Kč

   319 Kč

   -5%
  • Výrobci
  Envelope icon

  Výběr těch nejlepších slev a novinek!

  Výběr těch nejlepších slev a novinek!